להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שתף והזמן חברים
FacebookTwitterפורום סיורים- הודעות אחרונות

iPhone Supported
ארגוני עובדים
חברת סיורים מתמחה בסיורים, טיולים, ימי גיבוש ופעילויות העשרה ובילוי לארגוני עובדים. אנו מארגנים את כל האופרציה, החל מתחבורה, מסעדות, הדרכה ועד להזמנת חדרים בבתי מלון ואכסניות במידת הצורך. כמו כן אנו מפעילים צוות מדריכים לפעילות ODT במסגרת הסיורים וימי הגיבוש. בין לקוחותינו נמנים עיריות, מועצות איזוריות וארגוני עובדים פרטיים וממשלתיים. את הפעילות שלנו אנו מקיימים בכל רחבי הארץ עם דגש על סיורים ופעילויות קולינריות כמו : סיורי טעימות בשווקים, סיורי יקבים, מבשלות, מחלבות ובתי בד ברחבי הארץ. אנו מתחייבים למחירים תחרותיים והוגנים ללא פערי תיווך.

סיורים מודרכים לאורחי הארגון מחו"ל

יש לכם אורחים מחו"ל, עמיתים או שותפים שבאים לביקורים בארגון שלכם ? אנו מקיימים סיורים מובנים ולפי דרישה באתרים מרכזיים ברחבי הארץ. בין אם מדובר באורח אחד או יותר אנו נפנק את האורחים שלכם בסיורים מרתקים ברכבי תיירים חדישים לכל מקום בארץ עם דגש על אתרים מתויירים מתאימים בירושלים, תל אביב וערי הצפון, במקומות קדושים ואתרי טבע.
סיורים קולינריים, סיורים בשווקים אותנטיים, סיורים מוזיקליים, שוק מחנה יהודה, שוק לוינסקי, שוק הכרמל, סיורים בשרונה, סיורים קולינריים בגליל, פעילות ODT, הדרכה שקטה, הפקה וארגון תחבורה, מסעדות ולינה, הפקת ערבי גיבוש, סיורי סאגווי בירושלים וביפו ועוד...
חברת 'סיורים' שמה דגש על סיורים מותאמים לועדי עובדים וארגונים שונים. מתנסי"ם, משרדי ממשלה, חברות פרטיות וציבוריות וקבוצות אורגניות שונות.
הסיורים חווייתיים ומהנים ומתאימים לימי גיבוש, מסיבות פרישה והשתלמויות. אנו נדאג לארגן את כל הסיור החל מהתחבורה דרך הדרכה ותכנים וכלה בהסעדה. אנו עורכים ימי השתלמות עם תכנים שונים ומותאמים לארגון.
ניתן לבחור באחד מהסיורים המופיעים באתר או לבנות סיור מיוחד עבור הארגון.
החלק הקולינרי
מרבית הסיורים והטיולים שאנו עורכים עבור קבוצות עובדים כוללים חלק קולינרי חווייתי כמו סיורי טעימות בשווקים, יקבים וגבינות, ארוחות דגים ופעילויות אוכל צוותיות.
טיולים ברחבי הארץ
אנו מפיקים טיולים בני יותר מיום אחד כולל לינה בבית מלון, צימרם או לינות שטח. בימים אלו אנו מוסיפים סדנאות והשתלמיות על פי צרכי הארגון.
סיורים עם צלם וידאו וסטילס צמוד
כמה פעמים עשיתם ערב גיבוש, יום טיול או סתם אירוע מרגש ושכחתם לתעד אותו ? 'סיורים' מציעה לכם צילום מלא של יום הגיבוש או הסיור עם צלם וידאו וסטילס מקצועי.
פעילות ODT - OutDoor Training 

פעילות מיוחדת לקבוצות אורגניות בה אנו מקיימים משחקים, תחרויות, ופעילות חווייתית במסגרת הסיורים והטיולים השונים. הפעילות מלווה במוזיקה, עזרי הדרכה, מכשירי קשר ומפות ייעודיות. מטרת הפעילות היא לחזק את הקשר וההיכרות, להכיר טוב יותר את העמיתים לארגון ולהנות מפעילות מאוד לא שגרתית מחוץ למשרד או למקום העבודה.
 

סיור מודרך במוזיאון ישראל

סיור מודרך במוזיאון ישראל
מחיר 0.00
מוזיאון ישראל הוא נכס לאומי ברמה עולמית ומושך אליו מאות אלפי מבקרים בשנה. המוזיאון ענק ומקשה על המבקר למצא את הביקור באופן יעיל ומהנה. חברת 'סיורים' בנתה סיור מצויין לביקור חווייתי ומעניין במיוחד.


סיור שוק מחניודה וטעימות

סיור שוק מחניודה וטעימות
מחיר 0.00
סיורים לוועדי עובדים, ארגונים וחברות. ימי כיף והשתלמויות עובדים. חברת 'סיורים' מציעה לכם ימי כיף, העשרה וגיבוש דרך סיורים וטיולים בירושלים ובפרט בשוק מחנה יהודה בסיור טעימות מהנה ומרתק.


מהרצל עד בנאי - ברכבת הקלה

מהרצל עד בנאי - ברכבת הקלה
מחיר 0.00


אני וסימון ומואיז הקטן - סיור יוסי בנאי

אני וסימון ומואיז הקטן - סיור יוסי בנאי
מחיר 0.00
סיור חווייתי, מהנה ומבדר בעקבות אחד האמנים הגדולים בישראל בכל הזמנים - יוסי בנאי. נסייר בשכונות הנחלאות, בשוק מחנה יהודה וברחוב יפו. ניתן לארגן ארוחת ערב או צהריים.


קברות צדיקים בגליל

מחיר 0.00


יום גיבוש, יין וטעימות בגליל

יום גיבוש, יין וטעימות בגליל
מחיר 0.00
אין כמו הגליל לנקות את הראש מהשגרה ומהעבודה היומיומית. יין וגבינות, אוכל טוב, נופים מהממים ומדריך טוב שיהפוך את היום הזה לחוויה בלתי נשכחת לעובדים ולעובדות של הארגון שלכם.


ימי גיבוש עובדים בגליל

מחיר 0.00


סיור בירושלים חברת HP

מחיר 4,000.00


סיורים. אתר הסיורים של ישראל.  siyurimisrael@gmail.com 052-5110616   
לייבסיטי - בניית אתרים