להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שתף והזמן חברים
FacebookTwitterפורום סיורים- הודעות אחרונות

iPhone Supported
טרקים וסיורים בטבע
דף הבית >> הסיורים שלנו >> טרקים וסיורים בטבע
במדינת ישראל יחידות נוף רבות ומגוונות בתא שטח קטן מאוד בהשוואה לרוב המדינות בעולם. נופים מדבריים, נופים פראיים, נופי מים, נחלים ומעיינות לרוב. לרוב המקומות ניתן להגיע ברכב או בהליכה קצרה ולכן רוב המטיילים אינם זוכים ב'טרק', הליכה ממושכת רגלית וכמובן גם לא בלינת שטח.
ישנם טיולי ג'פים רבים במדבר יהודה, בנגב ובערבה וכן באיזורים נרחבים בצפון ובגולן אך טיולים רגליים של יותר מיום אחד אינם נפוצים בישראל.
ישראלים רבים עושים טרקים במקומות רבים בעולם אך עדיין לא עשו זאת בישראל. חברת סיורים פועלת להפיץ ולעודד טרקים נהדרים בישראל לכלל האוכלוסיה. טרקים לצעירים, טרקים למשפחות, טרקים לבני נוער וטרקים למבוגרים מיטיבי לכת. 

צילומים : יורם הראל
מי שמוביל, מדריך ובונה את הטרקים של חברת סיורים הוא טל אסף, מורה דרך וסייר מקצועי יליד בית הלל. טל חרש את כל הדרכים הבלתי סלולות בישראל ואף עסק רבות בסימון שבילים ברשות שמורות הטבע וההגנים. טל מוביל טרקים וטיולים בצפון, בנגב ובערבה עבור חברת סיורים, מכינות צבאיות וקבוצות פרטיות. טל אף התגורר במצפה רמון וחרש את המכתש כפקח שמורות הטבע. 

בחנוכה הקרוב אנו מתכננים טרק למשפחות מיטבי לכת במכתש רמון. הטיול מיועד למשפחות שרוצות לחוות משהו אחר ושונה. יומיים של טיול רגלי בשטח רווי נופים ואתרים מרהיבים.
פרטים והרשמה לטיול חנוכה


סיורים. אתר הסיורים של ישראל.  siyurimisrael@gmail.com 052-5110616   
לייבסיטי - בניית אתרים