להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שתף והזמן חברים
FacebookTwitterפורום סיורים- הודעות אחרונות

iPhone Supported
ממת"ק - אוחנה חיים

חיים אוחנה - מורה דרך בעברית ואנגלית

הדרכה, ארגון והפקה של סיורים, ימי גיבוש והדרכת תיירים
רכב רשכול להדרכות VIP
נייד : 052-5110616
אתר : www.siyurim.com
Haim Ohana - Israel Private Tour Guide
Guided tours thoughout Israel

Luxury vehicles authorized by Ministry of Tourism

ממת"ק - הכנה לפגישת אחד על אחד

הישגים

מורה דרך מוסמך - בשנים האחרונות מארגן ומפיק סיורים, טיולים והדרכות בכל רחבי הארץ לארגוני עובדים, חברות, משפחות וקבוצות מגוונות. ארגון הפעילות החל מרמת התחבורה ועד רמת הארוחות והאירוח. נסיון רב בהדרכת אוכלוסיות שונות ומגוונות, עיריות, עובדי מדינה, אורחים מחו"ל, חברות הייטק ואחמי"ם.
מנהל חברת "סיורים"- אתר הסיורים של ישראל. חברה המספקת שירותי תיירות, ימי גיבוש וכיף וסיורי דעת.  רבים מלקוחותיי חוזרים לסייר ולהנות מהשירותים והפעילויות שאני מספק שוב ושוב. 
רכב אשכול - בשנתיים האחרונות אני מדריך קבוצות קטנות של תיירים ברכב אשכול - רכב מורשה להסעה והדרכת תיירים. אני מדריך אורחים חשובים של חברות הייטק, אורחי כנסים המתקיימים בישראל ותיירים הנופשים במלונות בארץ.
נסיון בניהול והדרכה - מאז שחרורי מצה"ל ובמקביל ללימודי ארץ ישראל והסטוריה הועסקתי בחברת דואר ישראל בתפקידים שונים ומגוונים במשך 14 שנים. מנהל מרכז שירות הלקוחות של דואר ישראל, מנהל סיוע והתקנות ומנהל רשתות תקשורת.

מטרות

בשנים הבאות אני מתכוון להגדיל את הפעילות בתחום הארגון וההפקות ולייצר סיורים ופעילויות במגוון רחב של תחומים. בכוונתי להגדיל את מאגר הלקוחות שלי לחברות וארגונים נוספים.

מומחיות

המומחיות שלי בראש וראשונה היא בהענקת חוויה ערכית ואיכותית ללקוחותיי. אני מתמחה בסיורים מיוחדים כמו : סיורים מוסיקליים, סיורים קולינריים, סיורי דתות, סיורי דעת ותרבות וסיורי חוויה וגיבוש. בנוסף רכשתי נסיון בהדרכת תיירים ואורחים חשובים ואני יודע ומבין כיצד לספק לכל תייר בהתאם לדתו, מוצאו ותחומי העניין שלו את הסיורים והשירותים הטובים ביותר. מוצר חדש נוסף שאני מתמחה בו הוא פעילות ODT - פעילות שטח חווייתית לגיבוש והעצמת עובדים.

תחומי עניין

אני איש של בית. אוהב להיות עם משפחתי, לבקר משפחה וחברים וכמובן לבלות עם אשתי בהצגות וסרטים. מאוד אוהב לקרוא בעיקר ספרי עיון, הסטוריה וביוגרפיות. אני אוהב לנגן ולשיר בעיקר עם חברים וקרובים וכמובן אוהב מאוד לטייל עד כמה שניתן והיכן שניתן.

קשרים

יש לי מעגל קשרים בעיקר של אנשים. אנשים שאני פוגש במהלך הסיורים מכל הארץ, הם יכולים להיות סופרים, שחקנים, אנשי הייטק, עובדי מדינה, מזכירות, מנהלי כח אדם ומנהלים בכלל. יש לי קשר עם לא מעט אנשי חינוך בעיקר בתחום החינוך הבלתי פורמלי, מהנדסים בתחומים שונים, עובדים בחברת הדואר, 
סיורים. אתר הסיורים של ישראל.  siyurimisrael@gmail.com 052-5110616   
לייבסיטי - בניית אתרים