להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שתף והזמן חברים
FacebookTwitterפורום סיורים- הודעות אחרונות

iPhone Supported
סיורים בירושלים - לגלות את ירושלים מחדש
 
סיורים בירושליםבשנים האחרונות עוברת ירושלים שינוי מהותי בתחום תיירות הפנים בישראל.

יחד עם המוני צליינים ותיירים אחרים מגיעים ישראלים רבים לסיורים בירושלים. חלק נכבד מהמטיילים מחפש סיורים מודרכים. הסיורים בירושלים מתמקדים בשלושה תחומים : סיורים באתרי מורשת, סיורים באתרי בילוי ונופש וסיורי נושא. גם ירושלמי ותיק עדיין לא ביקר ברוב אתרי העיר ואם ביקר הוא עדיין לא גילה אפילו טפח מסיפוריה וסודותיה של העיר המרתקת בעולם. למטיילים בירושלים נכונה הפתעה בכל ביקור. העיר משנה פניה במהירות וביעילות. בניינים מוקמים, אחרים עוברים שימור קפדני, מערכת התחבורה משתכללת ואתרים רבים פותחים את שעריהם בפני המטיילים הרבים בעיר.

אין כמו לסייר באתרים היסטוריים, לקנח במאכל ירושלמי אסלי וכמובן מבלי לוותר על סיבוב קטן בשוק מחנה יהודה ההומה. כל ביקור הוא טעם חדש, חוויה חדשה ולמידה חדשה.

עלייה במספר המטיילים הישראלים בירושלים:
בשנים האחרונות חלה עלייה גדולה במספר המטיילים הישראלים בירושלים – עיר הקודש.
(נתונים סטטיסטיים מצביעים על עלייה של יותר מעשרה אחוז בתיירות הפנים בעיר).
ההשקעה התקציבית בפיתוח התיירות, הקמפיינים המאסיביים לעידוד טיולים בעיר הקודש ומגוון אתרי הבילוי והאטרקציות החדשות (קניון ממילא, פארק טדי החדש, מתחם התחנה וכו'), הופכים את עיר הבירה שלנו לאטרקטיבית מתמיד.
טיולים בירושלים  מאפשרים לתיירים ליהנות משילוב נדיר ומנצח של עתיק ומודרני, ישן וחדש, מסורתי וחדשני, עבר, הווה ועתיד.
מחד גיסא, ירושלים מציעה לבאים בשעריה אתרים היסטוריים וקדושים, כדוגמת העיר העתיקה, הכותל המערבי, כנסיות, מסגדים ומוזיאונים ומאידך גיסא היא מאפשרת להם ליהנות מאתרי טבע ואטרקציות תוססות.
סיורים מודרכים בירושלים מסייעים למטיילים לנווט בעיר בין רחובותיה הפתלתלים והארוכים וסמטאותיה הצרות ולגלות את העיר מחדש.
הרכבת הקלה תורמת גם היא לשיפור איכות הסיורים והטיולים בירושלים. קל יותר להגיע למקומות המפגש וחלק גדול מהאתרים המרכזיים נמצאים על ציר הרכבת הקלה.

סיורים בירושלים – מקומות בילוי:
ירושלים שופעת אטרקציות, פסטיבלים ומקומות בילוי, המושכים אליה אלפי תיירים בכל ימות השנה – נחלת שבעה, מתחם ממילא, קניון מלחה, קניון רמות, מדרחוב בן יהודה, פאבים מסעדות (עממיות ויוקרתיות כאחד), שווקים ססגוניים, פארקים ועוד עשרות אטרקציות לילדים ולמבוגרים.
סיורים מודרכים בירושלים משלבים בהרמוניה מסלולי הליכה, תרבות והיסטוריה, חוויות קולינאריות ומקומות בילוי.

סיורים בירושלים – ביטחון ובטיחות:
חברות המארגנות סיורים מודרכים בירושלים משקיעות משאבים רבים כדי לתת למטיילים מענה בתחום הבטיחותי ובכל ההיבטים הנדרשים – עזרה ראשונה, אבטחה, מדריכים מנוסים, מערכות הדרכה שקטה, אביזרי בטיחות (במידת הצורך), מסלולים נגישים לבעלי מוגבלויות ועוד ועוד...
כיוון שבירושלים יש אזורים רבים בעלי רגישות ביטחונית גבוהה, כדאי להיעזר בחברה מקצועית, המספקת מדריכים מקצועיים לטיולים ולסיורים.
בהקשר הזה, חשוב לציין כי הסיורים בירושלים מתוכננים בקפידה רבה (לאחר שעברו בדיקות איכות על ידי מסיירים רבים).
מגוון האלטרנטיבות לטיולים בירושלים (טיולים עונתיים, כדוגמת סיורי סליחות, סיורים היסטוריים, טיולי מורשת, סיורי אדריכלות, סיורים קולינאריים וכו') מאפשר למטייל לחוות כל פעם מחדש את יופייה וייחודה של העיר הקסומה – כל טיול עם הסיפורים, האנשים, הצבעים והטעמים הייחודיים לו.

 
סיורים. אתר הסיורים של ישראל.  siyurimisrael@gmail.com 052-5110616   
לייבסיטי - בניית אתרים