להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שתף והזמן חברים
FacebookTwitterפורום סיורים- הודעות אחרונות

iPhone Supported
סיורים וטיולים בירושלים
ירושלים היא יעד מועדף על מטיילים מישראל ותיירים מכל העולם. ירושלים פותחת שעריה לאוהביה באמצעות טיולים, סיורים ובילוי באתרים רבים בעיר. בשנים האחרונות נוספו בתי המלון המפוארים המהווים חלק נכבד מנופש יוקרתי בישראל.
כיום, לירושלים יש את כל המרכיבים המאפשרים לה להיות אתר תיירות מוביל בעולם : אתרי מורשת, אתרים קדושים, אתרים היסטוריים, מבנים ייחודיים וכמובן יופי ונוף מרהיב בכל פינה.

חברת סיורים מפעילה עשרות סיורים בירושלים בנושאים רבים :
סיורי דתות
סיורי שכונות
סיורים קולינריים
סיורים לצליינים
סיורים באתרים מקראיים
סיורי מורשת
סיורים למערכת החינוך ולכוחות הבטחון.
סיורים פתוחים לאורחי בתי המלון ומטיילים אקראיים בירושלים.

הסיורים בירושלים יקרים לנו מאוד ואנו עושים מאמצים רבים לשפר ולחדש כל הזמן את הסיורים הקיימים וכמובן לבנות סיורים חדשים עם תוכן מקצועי וחווייתי בעל ערך מוסף תרבותי, חווייתי או קולינרי.

סיורים בירושלים עם מערכת הדרכה שקטה

הדרכה שקטה היא מערכת טכנולוגית המאפשרת הדרכה דרך אוזניה אישית. כל מסייר מקבל משדר קטן ואוזניה בה הוא שומע את המדריך בבהירות.
מערכת זו מתאימה למקומות הומי אדם, מוזיאונים, בתי תפילה ואתרים דתיים.
הצורך במערכת כזו עלה בעקבות סיורים מיוחדים במקומות רגישים ובשעות לא שגרתיות היכולות להפריע למנוחת תושבי השכונות הסמוכות לאתרים מרכזיים בירושלים וכן במקומות שבהם מתקשים לשמוע את המדריך. סיורי הסליחות שמתקיימים בשעות הלילה, סיורים בשוק מחנה יהודה, סיורים באתרים צפופים, סיורים המתקיימים יחד עם מספר קבוצות באותו אתר וסיורים במקומות רגישים ( והמבין יבין ), סיורים אלו הופכים לחוויה נעימה ועשירה יותר.
 
סיורים. אתר הסיורים של ישראל.  siyurimisrael@gmail.com 052-5110616   
לייבסיטי - בניית אתרים