להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שתף והזמן חברים
FacebookTwitterפורום סיורים- הודעות אחרונות

iPhone Supported
סיורי חנוכיות בירושלים
"ראיתי עיר עוטפת אור, והיא עולה בשלל צבעי הקשת, והיא נוגנת בי כנבל העשור, ראיתי עיר עוטפת אור". 

סיורי חנוכיות תשע"ה יתקיימו בנחלאות או בעיר העתיקה. הזדרזו להזמין סיור. ניתן להזמין סיור לקבוצות אורגניות, ארגוני עובדים ומשפחות. חייגו : 052-5110616 : חיים.

סיור חנוכיות בירושלים הוא חווייה מיוחדת. ניתן לסייר בעיר העתיקה, בשכונות חרדיות אותנטיות ובשכונות הנחלאות. 
את הסיורים השדנה נערוך בנחלאות, בשוק מחנה יהודה ובשכונות חרדיות. נסקור את מנהגי החד ואת החנוכיות השונות ונטעם סופגניות תוצרת שוק מחנה יהודה. 
בסיורים אלו נסייר כאמור בשכונות חרדיות ונדרש לבוש מתאים.

חנוכה וירושלים

מרבית מאירועי חנוכה ההיסטוריים התרחשו בירושלים וכמובן שנס פח השמן התרחש בבית המקדש אך הקשר החזק ביותר בין החג הזה לירושלים הוא הקשר ההיסטורי.
הפעם האחרונה שעם ישראל זכה לעצמאות ריבונית על ירושלים היתה כמובן ב1967 במלחמת ששת הימים. אם נסקור את ההיסטוריה נבחין שהפעם הלפני אחרונה שעם ישראל נלחם וזכה לריבונות על ירושלים הייתה בתקופת בית שני כאשר החשמונאים כבשו את העיר מידי היוונים והחזירו את הריבונות לעם ישראל. חג חנוכה המסמל אירוע עתיק וחשוב בהיסטוריה היהודית מקביל בחשיבותו ובסמליותו ליום העצמאות וכמובן ליום ירושלים.
ב-2011 קיימנו את סיורי החנוכיות בעיר העתיקה תחת הכותרת 'ממתתיהו עד נתניהו' - סיורי חנוכיות בירושלים. ב-2013 הארנו את העיר תחת הכותרת אור וירושלים והשנה יהיו הסיורים בסימן נר אחד. אחדות וערבות דרך החנוכיה. 
כל זאת ועוד בסיורים מיוחדים ומרתקים בירושלים במשך ימי החנוכה

סיורים. אתר הסיורים של ישראל.  siyurimisrael@gmail.com 052-5110616   
לייבסיטי - בניית אתרים