להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שתף והזמן חברים
FacebookTwitterפורום סיורים- הודעות אחרונות

iPhone Supported
סיור טעימות ויין בגליל

נופים, אוכל טוב ויין גלילי - מה צריך יותר ?
די לטייל בגליל בכל איזוריו בכדי להנות ולהתבשם מהאוויר הצלול ומהנופים המרהיבים של הגבעות וההרים, העמקים, הגאיות והנחלים השופעים מים. אך ייחודו של הגליל אינו מסתכם רק בכך. יש משהו מיוחד בחלק האורבני והאנושי של הגליל.
אנשי האדמה ותושבי המושבים, הקיבוצים והכפרים יודעים דבר וחצי דבר בתחום הקולינרי. עשרות יקבים, בתי בד, כרמים ובתי מלאכה לגבינות, זיתים, מאפים, דגים ושאר מיני מאכלים פרוסים לאורך כבישי הגליל המפותלים. בסיור זה אנו רוצים לשלב את כל יתרונות הגליל. בנינו סיור שיספר את סיפור הגליל דרך הרגליים, העיניים האף וכמובן גם דרך החיך. בסיור המיוחד הזה בגליל נשלב נופים, מים, שמים, יין ושאר מטעמים.
ישנם מספר רב של אתרים שניתן לשלב בסיור קולינרי בגליל.

 

טרואר הגליל והגולן
טרואר בצרפתית - אדמה. הכוונה היא לתנאי הגידול של תוצרת האדמה. בתעשיית היין המונח מתכוון לכלל התנאים של גידול הגפנים הווי אומר האדמה, האקלים, תנאי השטח והטעם המתקבל בסופו של דבר.
הגליל והגולן הם חלק ניכר ב'טרואר' של יינות ישראל. לזה כמובן נוסיף את הפן האנושי שהופך את היין הגלילי למתחרה רציני בתעשיית היין העולמית.
זני ענבים זהים לא יפיקו את אותו היין אם הם גדלים באיזורים שונים. בסיור הזה נגלה את סוד הטרואר של הגליל והגולן.


גבינות, זיתים, טחינה וחומוס גליליים
רוב היישובים בגליל הם חקלאיים. קיבוצים, מושבים, כפרים ויישובים שמייצרים תוצרת חקלאית לשוק הישראלי וכמובן גם לשוק העולמי. גבינות, שמן זית וזיתים, דגים, דגנים, וגם חומוס וטחינה איכותיים. בסיורי טעימות בגליל ובגולן נבקר במקומות נבחרים המייצרים מעדנים איכותיים מתוצרת חבל ארץ זה.

נופים ואתרים בגליל ובגולן


סיורים. אתר הסיורים של ישראל.  siyurimisrael@gmail.com 052-5110616   
לייבסיטי - בניית אתרים