להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


שתף והזמן חברים
FacebookTwitterפורום סיורים- הודעות אחרונות

iPhone Supported
פעילויות ODT
Out Door Training -  היא שיטה להדרכה, תרגול, גיבוש והקניית תהליכי עבודה של קבוצות אורגניות במקום עבודה או כל ארגון אחר, ציבורי או פרטי. הפעילות והתכנים מועברים בדרך חווייתית ומהנה במסגרת סיור או טיול מחוץ למשרד.

למי זה מיועד ?

למעשה, זה טוב ומועיל לכולנו. חברות וארגונים במגזר העסקי, הפרטי והחינוכי. כולנו זקוקים לנשום אויר צח, להנות מנופים ומהטבע גם במסגרת העבודה.
אנו מתאימים את הפעילות לצרכי הארגון או המחלקה וכמובן גם לצוות המנהלים. זו יכולה להיות פעילות חווייתית בידורית וכמובן גם פעילות תוכן בדרך חווייתית.


תחרויות קבוצתיות

אחת מהפעילויות של או די טי היא לקיים תחרויות המבוססות על שיתוף פעולה, עבודת צוות ודינמיקה קבוצתית. הקבוצות מקבלות משימות ומבצעות אותן בשטח. לאחר כל פתרות או הצלחה במשימה, הקבוצה מקבלת משימה נוספת. המשימה הבאה מתקבלת רק לאחר שהמשימה הקודמת הושלמה. הקבוצות מצויידות במכשירי קשר ובאפליקציה בטלפון החכם ומלווה על ידי נציג שלנו לפיקוח על ביצוע המשימה.
סוג נוסף של משימה הוא תחרות בין קבוצות
משימות לדוגמא :

חפשו את המטמון - תחרות מציאת "מטמון" בין קבוצות באמצעות רמזים, כתבי חידה וכו' ניתן לעשות את המשחק מורכב כך שכל קבוצה מסתירה את המטמון ומכינה את הרמזים והמשימות לקבוצה השנייה.
סימני דרך - קבוצה אחת ממתינה בזמן שהקבוצה השנייה מתחילה במסלול מסוים אותו הם יסמנו לקבוצה השנייה בעזרת ציור של חיצים על הדרך בגירים. ניתן לשלב משימות כתובות על הרצפה על מנת לעקב את הקבוצה השנייה, המטרה של קבוצה ב' היא לתפוס את קבוצה א' ואילו המטרה של קבוצה א' היא לברוח ולעקב את קבוצה ב' ככל שניתן.
שני דגלים - כל קבוצה מקבלת שטח מוגדר אשר במרכזו דגל הקבוצה, על הקבוצות לגנוב זו מזו את הדגל בלי להיתפס. מחלקים את המגרש לשניים כשכל חבר קבוצה יכול להיתפס כל עוד הוא נמצא בשטחה של הקבוצה המתחרה. בתוך שטחה של כל קבוצה מסמנים מעגל או שטח אחר מוגדר מראש שבמרכזו יונח הדגל. באם אחד המתחרים נמצא בשטחה של הקבוצה המתחרה בתוך העיגול שסומן סביב הדגל, לא יוכלו חברי הקבוצה המתחרה לתפוס אותו עד לצאתו מהמעגל.
העברת מטען - העברת מטען ממקום אחד למקום שני בתנאים המקשים על ביצוע ההעברה ללא שיתוף פעולה. המנצחים הם אלו שסיימו ראשונים את המשימה.
משימת ניווט- ניווט למקום ייחודי בפארק או בשטח העירוני שבו מתבצעת הפעילות. הניווט נעשה על ידי מפות ועל ידי רמזים. הקבוצה המנצחת היא זו שמגיעה ראשונה.
משימת צילום - צילום הקבוצה למול אתר המועבר בצופן
משימה מוזיקלית - ( חיבור מילים ללחן פופולארי וביצוע השיר למול מצלמת וידאו )
משימה קולינארית - בישול או הכנת מאכל מוגדר במצרכים נתונים. - (מתאים לפארקים שניתן להבעיר אש)
משימה ארגונית - משימה שניתנת על ידי מנהל הקבוצה ושקשורה למקום העבודה.

משימות זוגיות

הקבוצה מתחלקת לזוגות שנשלחים למקומות מוגדרים לביצוע משימה.
פעילות זו מתאימה לשווקים (שוק מחנה יהודה, שרונה מרקט וכו') והמשימות קשורות בדוכני המזון המעניקים טעימות מתוצרתם לזוגות המשתתפים.

משימות קולקטיביות

בפעילות זו כל הקבוצה פועלת יחד כגוף אחד.

חידון בין כל המשתתפים
משימה ארגונית המחייבת דיון ושיתוף פעולה
משחק חברתי לכל הקבוצה

צוות ההדרכה

צוות ההדרכה משתנה מקבוצה לקבוצה בהתאם לגודל הקבוצה ולאופי הפעילות. המנחים הם מורי דרך, מנחי קבוצות ואנשי חינוך. 

עזרים

אנו מצויידים בעזרים מיוחדים לפעילויות ה- או די טי.
כדורים, חבלים, פאזלים, כרטיסי משימות, מפות, מכשירי קשר, כלי בישול ועוד...


סיורים. אתר הסיורים של ישראל.  siyurimisrael@gmail.com 052-5110616   
לייבסיטי - בניית אתרים